D.U.K

Ar yra koks nors išvykimo tvarkaraštis?

Taip, išvykimo datą ir laiką matysite kalendoriuje, esančiame puslapio kairėje. Maršrutu Lietuva-Anglija-Lietuva vykstame du kartus per savaitę, t.y. antradieniais ir ketvirtadieniais. Išvykimo diena gali keistis, priklausomai nuo poreikių ir aplinkybių.

Kas įeina į kelionės kainą?

Į kelionės mokestį įskaičiuojama kelionė vienam keleiviui su dviem bagažais (keliaudami su mumis kartu galite vežtis du lagaminus ar krepšius). Taip pat į kainą įskaičiuoti visi kelių mokesčiai ir kelto mokestis.

Kiek trunka kelionė?

Nuo Lietuvos sienos iki Londono kelionė užtrunka vidutiniškai 24 val. Kadangi vykstame apmokestintais keliais, mūsų maršrutas sutrumpėja, o taip pat nekabiname priekabų prie keleivinių mikroautobusų – siuntoms, kroviniams ir automobilių pergabenimui naudojame atskirą krovininį mikroautobusą, todėl sutaupome brangų keleivių laiką.

Ko negalima vežtis ar dėti į siuntinius?

Draudžiama vežti šaunamuosius ginklus, peilius, sprogmenis, toksines ir narkotines medžiagas, alkoholį,cigaretes draudžiama dėti į siuntinius, bet galima su savimi vežtis nedidelį kiekį. Taip pat draudžiama vežti receptinius vaistus be receptų.

Kokios garantijos dėl mano ir mano bagažo saugumo?

Kelionės metu už saugų keleivių ir jo bagažo gabenimą atsako patyrę vairuotojai. Taip pat kiekvienos kelionės metu keleiviai yra apdraudžiami. Žinoma, už bagažo turinį atsako tik pats savininkas, todėl nerizikuokite veždami draudžiamus daiktus ar medžiagas, o trapius ir lengvai transformuojamus daiktus patariame tinkamai įpakuoti ir apsaugoti.